Home Produkty O Atlona Akademia Atlona Do pobrania Kontakt
O Atlona   

DVI

VGA

VGA

VGA

Atlona Inc. mająca swoją siedzibę w San Jose, USA to wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie dystrybucji i zarządzania sygnałami AV. Rozwiązania Atlona zostały podstawą działalności ponad dekadę temu.
      
      Od 2003 roku, kiedy firma pojawiła się na rynku, projektuje i produkuje urządzenia, które swoją prostotą oraz skutecznością szybko zdobyły rynek. Od rozwiązań rezydencjonalnych do komercyjnych, dla edukacji, biznesu, usług hotelowych, administracji, rozrywki i opieki zdrowotnej.
      Produkty i usługi Atlona umożliwiają projektantom systemów, integratorom, konsultantom i instalatorom tworzyć dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, które nie tylko spełniają zadowolenie klientów, ale także unowocześniają obiekty, zapewniają wzrost wydajności oraz obniżają koszty. To właśnie różnorodność rozwiązań Atlona jest jednym z największych atutów, pozwalającym na unikalną możliwość łączenia innowacji w różnych branżach.

Ponadto Atlona gwarantuje swoim klientom cały pakiet korzyści, jak: 10-cio letnia gwarancja na produkty, portal edukacyjno-treningowy oraz wsparcie techniczne.

Chcemy aby strona ta była doskonałym narzędziem i inspiracją do tworzenia systemów, jakich potrzebujesz.
Kontakt | B2B | Polityka prywatności | Zgłoszenie RMA |
SimpleAV Sp. z o.o., al. Karkonoska 10, 53-015 Wrocław, tel. 48 71 38 28 100, www.simpleav.pl, NIP 899-273-24-13, REGON 021783514
Ważne: użytkowanie strony oznacza zgodę na użytkowanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.